Agentura regionálního rozvoje

EDIH NORTHEAST

projekt

Plánujete digitalizovat? Využijte služeb Evropského digitálního inovačního HUBu pro Liberecký a Královéhradecký kraj

V EDIH Northeast podporujeme malé a střední firmy a veřejnou správu v zavádění digitálních technologií. Zvýšíme vaši efektivitu a budoucí konkurenceschopnost.

Služby

Test before invest

Digitální technologie zvýší vaši konkurenceschopnost. Uplatnění najdou napříč firmou nebo organizací. Zefektivní procesy, zkvalitní produkty nebo služby. Poskytneme vám kompletní servis ve všech fázích digitalizace od nápadu až po výsledky. Identifikujeme možnosti, navrhneme řešení, otestujeme ho.
Pro firmy a organizace veřejné správy, které chtějí řešit aktuální výzvy pomocí zavádění digitálních technologií. Bez ohledu na jejich pokročilost v oblasti digitalizace.

Digitální akademie

Uvědomujeme si sílu vzdělání, ať už v širším kontextu nebo v kontextu moderních digitálních technologií. Pořádáme vzdělávací akce tematicky zaměřené na digitální dovednosti od těch základních až po ty pokročilé.
Pro všechny subjekty inovačního ekosystému, startupy, firmy, organizace veřejné správy, akademická a komerční výzkumná pracoviště.

Rozvoj inovací

Rozvíjíme inovační ekosystém na regionální, národní i evropské úrovni. Působíme jako aktivní zprostředkovatel spojení firem a organizací veřejné správy, které potřebují nová technologická řešení na straně jedné, se společnostmi, které mají na straně druhé moderní řešení připravená pro aplikaci v praxi. 
Pro všechny subjekty inovačního ekosystému, startupy, firmy, organizace veřejné správy, akademická a komerční výzkumná pracoviště.

Dotační management

Nabízíme pomoc s vyhledáváním a zpracováním dotačních výzev na digitalizaci firem a organizací z regionálních, národních i evropských zdrojů.
Pro firmy a organizace veřejné správy, které jsou rozhodnuty digitalizovat, mají nápady nebo konkrétní plány a nyní hledají možnosti, jak pokrýt část nákladů z veřejných zdrojů.

Digitální ambulance

V rámci konsorcia EDIH Northeast, které tvoří především subjekty z Libereckého a Královéhradeckého kraje pod vedením Agentury regionálního rozvoje, podporujeme malé a střední firmy a veřejnou správu v zavádění digitálních technologií.
Digitální ambulance je bezplatnou konzultační službou, délka konzultace činí max. 1 hodinu.
Dle zvoleného tématu Vám bude přidělen konzultant a budou Vám nabídnuty termíny konzultace k výběru. V případě, že se konzultace z jakýchkoliv důvodů nebudete moci zúčastnit, prosíme, nezapomeňte s využitím zaslaného odkazu konzultaci zrušit.

Konzultace probíhají v sídle ARR:
Evropský dům, U Jezu 525/4, 46001 Liberec, 4. patro

 

REZERVACE